Ogłoszenia

28 Maja 2023 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. W liturgii przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w tradycji ludowej Zielone Świątki. W parafii gościmy księdza Piotra Wnuczek z Lublina, który głosi Słowo Boże i będzie przewodniczył Uroczystościom odpustowym w kaplicy w Malinówce. Dziękuję za pomoc i posługę.
 2. Dzisiaj Suma w kościele o godz. 11:00. Zapraszam na odpust do Malinówki.
 3. Jutro Drugi Dzień Zielonych Świąt, Święto Maryi Matki Kościoła Msze Św. o godz. 9:00, 10:30 w kaplicy, 18:00.
 4. Za tydzień ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.
 5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na sumie uczniowie klas IV będą przeżywali Rocznicę Pierwszej Komunii Św. Spowiedź dzieci, rodziców, rodziny w piątek od godz. 17:15. Próba w piątek po Mszy wieczornej, w sobotę o godz. 10:00.
 6. Na przyszłą niedzielę kościół i obejście dekorują i sprzątają Rodzice dzieci obchodzących Rocznicę Komunii Św.
 7. Ministrantów, dzieci i młodzież z całej parafii zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 11:00.
 8. W liturgii wspominamy: w poniedziałek NMP Matki Kościoła, środa 31 maja Nawiedzenie Najśw. Maryi Panny, w czwartek 1 czerwca Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, 3 czerwca sobota Karola Lwangi i tow. mm.
 9. W tym tygodniu w Pierwszy Czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, w Pierwszy Piątek od godz. 8:00 odwiedzam chorych i starszych w domach, spowiedź w pierwszy piątek od godz.17:15 Zapraszam dzieci przeżywające Rocznicę I Komunii Św. z Rodzinami. W sobotę Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8:00.
 10. 01 czerwca zapraszam Dzieci z całej parafii na Mszę Św. w ich intencji o godz. 18:00, po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 11. Od czwartku rozpoczniemy miesiąc czerwiec dedykowany Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. 

Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18:00, w niedziele po Sumie.

 1. Dziękuję Panu kościelnemu Kazimierzowi i Mariuszowi Macioszek za wykoszenie trawy przy kościele i plebani. Bóg zapłać.
 2. Dziękuję za plewienie rabatek przed kościołem Barbarze Czarneckiej, Annie Bastrzyk, za uporządkowanie bukietów tymże Paniom oraz  Małgorzacie Skrajnowskiej, Beacie Krzysiak.
 3. Dziękuję za sprzątanie kościoła: Zofia Maciążek, Alicja Chociej, Justyna Hołub, Krystyna Niedziałek, Katarzyna Humieniuk, Jarosław Niedziałek, Janusz Bastrzyk. Złożyli ofiarę na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać.
 4. Ofiara na kościół bezimiennie 100 zł. 200 zł Artur Biernacki z Malinówki.
 5. Intencje Mszalne
 6. Prasa katolicka Niedziela, Niedziela Magazyn w cenie 15 zł. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci o Nabożeństwach do Serca Maryi.
 7. Parafianom i gościom życzę dobrego odpoczynku niedzielnego i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże.

Ogłoszenia Wniebowstąpienie Pańskie 21.05.2023 r.

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Budownictwo Sakralne w naszej diecezji. Bóg zapłać. Nabożeństwa Majowe w kościele i kaplicy o godz. 18:00, w niedzielę po Sumie w kościele, w kaplicy 10:15.
 2. Dziękuję za pomoc duszpasterską, wygłoszone Słowo Boże w naszej parafii dla Księdza Marcina Chmiel, który pracuje w Lublinie i jest Doktorantem KUL.
 3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św. Zielone Świątki. Odpust w kaplicy w Malinówce o godz. 12:00. W tym dniu Suma w kościele na Woli zostanie odprawiona o godz. 11:00. Zapraszam wszystkich na odpust do Malinówki.
 4. Dziękuję Wszystkim, którzy czynnie włączyli się do przygotowania Wizytacji Kanonicznej księdza Biskupa Józefa Wróbla. Radzie Parafialnej, dzieciom, młodzieży, rodzicom, Panu Kościelnemu, Pani Organistce, Panom Szafarzom, wszystkim Parafianom. Ksiądz biskup w dobrym humorze wyjeżdżał z naszej parafii.
 5. W liturgii wspominamy 24 maja Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, 26 maja Św. Filipa Neri prb.
 6. Został przygotowany dokument, opinia, ekspertyza strażaka, która zostanie przekazana Wojewódzkiemu Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie. Czekamy na podanie danych dotyczących ciśnienia wody w hydrancie. Koszt 12 tyś zł plus Vat.
 7. Za tydzień w sobotę nie będzie spotkania dla dzieci i młodzieży. Spotkanie dla dzieci i rodziców przeżywających Rocznicę Komunii Św. w piątek o godz. 17:30 w kościele.
 8. W sobotę o godz. 7:30 wyjazd na Pielgrzymkę do Wąwolnicy dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. Koszt przejazdu i ubezpieczenia 35 zł od osoby, pieniądze będą zbierane w autokarze.
 9. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Walczak kaw. z Malinówki par. tut. Karolina Bochniarz panna z Ciechanek Krzesimowskich par. Św. Izydora w Ciechankach Łęczyńskich zap. II. 
 10. Intencje Mszalne.
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość niedzielny.
 12. Na dzisiejszą niedzielę kościół nie został posprzątany. Jeżeli Chojeniec Wieś zakończyła kolejkę sprzątania proszę o sprzątanie Wola Las, Borowo, Wola Pierwsza.
 13. Dziękuję za posadzenie kwiatów Paniom: Barbarze Czarneckiej, Dorocie Humieniuk
 14. Proszę o rozsądek i zabezpieczanie pomników w czasie wykonywania prac budowlanych na cmentarzu. Murując, używając cementu proszę zabezpieczać sąsiednie groby. Za zniszczenia odpowiedzialność ponosi wykonawca prac. Trwa inwentaryzacja cmentarza. 
 15. Parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Boże

PLAN POŚWIĘCENIA PÓL:

Poniedziałek 22 Maja godz. 19:00 WOLA MŁYN

Wtorek 23 Maja godz. 19:00 WOLA DRUGA OD ZALEWU

Środa 24 Maja godz. 19:00 ADAMÓW

Czwartek 25 Maja godz. 19:00 BARKI

Piątek 26 Maja godz. 19:00 MALINÓWKA

Sobota 27 Maja godz. 19:00 ZWADÓW WIEŚ

PONIEDZIAŁEK 29 MAJA GODZ. 19:00 ZAWADÓW KAMIONKA