XIV Niedziela Zwykła 03 07 2022.

1. XIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, z racji Pierwszej Niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy pracowali przed odpustem i pomogli w jego przygotowaniu. Dziękuję Panu Jerzemu Czarneckiemu za umycie płotu karcherem. Jak zwykle pracowali Ci na, których można zawsze liczyć. Szkoda, że nie poszerza się grono tych, którym zależy na dobrym wizerunku naszej parafii. Za produkty żywnościowe, ciasta, jajka, wszelkie zainteresowanie i gotowość pomocy dziękuję.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w parafii ks. Marcina Pidka, który pracuje na Ukrainie w miejscowości Tomaszpol par. Matki Bożej z Góry Karmel, diecezja Kamieniecko-Podolska. Ks. Marcin wygłosi Słowo Boże, po Mszy Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby parafii w której pracuje. Nie możemy zapominać o naszych Rodakach, którzy nie opuszczają swoich parafii na Ukrainie w czasie wojny, zostali, aby służyć, często narażając własne życie.
  4. W liturgii wspominamy: 6 lipca w środę Bł. Marii Teresy Leduchowskiej dz. 7 lipca Pierwszy Czwartek Miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu godz. przed Mszą wieczorną16:30, 8 lipca w piątek Św. Jana z Dukli.
  5. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza.
  6. W tym tygodniu zakończono remont komina, koszt 9170 zł. Włożono 14 m. wkładu kominowego 650 zł m. udrożniono komin wentylacyjny, zabity na 3 m. koszt 400 zł. założono siatkę chroniącą przed kawkami. W najbliższym czasie komin zostanie obłożony blachą na zewnątrz. Zakończyliśmy prace przy kapliczkach, koszt budowy ponad 7 tyś. zł.
  7. Koło Łowieckie Przepiórka nr. 36 w Cycowie przekazało na potrzeby parafii 1550 zł. Bardzo dziękuję Panom Myśliwym za ten dar. Pieniądze przeznaczymy na zakup nowego rzutnika, wyświetlacza do kościoła, ten z kościoła zamontujemy w kaplicy w Malinówce.
  8. Intencje mszalne.
  9. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom z Zawadowa:……..
  11. Jeśli jeszcze nie wszyscy zapisali się do Pierwszej Komunii i Bierzmowania zapraszam do zakrystii.
  12. Parafianom i gościom życzę spokojnej niedzieli i trochę chłodniejszego tygodnia. Szczęść Boże.